MKDesign - referencje

Najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu i jakości naszych mebli są opinie naszych klientów. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci budzi w nas satysfakcję, jednocześnie mobilizuje i zobowiązuje do dalszej wytężonej pracy.

Poniżej umieszczamy kilka referencji wysłanych przez naszych klientów, wraz ze zdjęciami prac wykonanych dla nich. Naszych klientów zachęcamy do dodania referencji na facebooku, profilu Google+ lub mailowo :)


Pełen profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Dotyczy to zarówno jakości wykonania mebli, terminowości jaki podejścia ukierunkowanego na klienta czyli m.in. cierpliwie wysłuchujący uwag, zmian w trakcie realizacji zamówienia poprawek itd... Absolutnie PROFESJONALIŚCI.

Jacek Wawrzeńczyk (opinia z serwisu Google+)


Zadowolony to mało powiedziane. Kuchnia wykonana nienagannie, wszystko idealnie spasowane. Nie ma tutaj mowy o jakiś niedoróbkach, wszystko co trzeba nawet w meblach jest pięknie pozasłaniane. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Najważniejsze jednak jest to, że w tej firmie nie idzie się na łatwiznę, stawia się na jakość, zadowolenie klienta i kulturę pracy. Z doświadczenia wiem, jak ciężko znaleźć godnych polecenia fachowców na rynku. Tą firmę polecę z czystym sumieniem każdemu i sam na pewno przy najbliższej nadarzającej się okazji skorzystam z ich usług. Moja żona chyba pierwszy raz się do nie czego nie przyczepiła, wręcz uważa, że kuchnia wyszła ładniej niż mogła się spodziewać:) Dzięki jeszcze raz za współpracę:)

Jarek Pawło (opinia z serwisu facebook)


Po długich poszukiwaniach i po przeanalizowaniu wielu stolarzy w Warszawie i okolicy, zdecydowaliśmy się z mężem na wysłanie zapytania do tej firmy. Przeświadczyła o tym miła dla oka, intuicyjna oraz bogata w wszelkie interesujące nas informacje strona internetowa, zawierająca również sporą galerię dotychczasowych zleceń. Konkurencyjna wycena wstępnego projektu wpłynęła decydująco na podęcie współpracy z Panem Marcinem oraz z Panem Karolem. Do dzisiaj nie żałuję tej decyzji. Staranność, precyzja wykonania, nowoczesne rozwiązania, fachowe doradztwo w najdrobniejszym szczególe oraz na każdym etapie realizacji złożyły się na to, iż gotuję w NAJPIĘKNIEJSZEJ kuchni świata !!! Z czystym sumieniem POLECAM tę firmę oraz kibicuję Panom w podboju rynku !!!

Kasia Mielnik (opinia z serwisu facebook)


Panowie Marcin i Karol to jedyna firma, która podczas remontu naszego domu była terminowa, dokładna, sumienna i tryskała rewelacyjnymi pomysłami. Zabudowę kuchenną, którą Panowie nam wykonali jest idealna! Piękne fronty, odpowiednio dobrany blat, okucia i systemy wysokiej jakości. Meble zamontowane i wykonane na czas. Polecamy z całego serca!

Agata i Kamil, Michałów-Grabina k. Warszawy


Zamówienie (w tym renowacja starego lustra, półki w salonie, meble łazienkowe, duża szafa wolnostojąca, stylizowana ława, pufa) zrealizowane perfekcyjnie i w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie można liczyć na pomoc Panów przy projekcie, fachowe doradztwo i pomysłowość:). Na pewno, to nie koniec naszej współpracy.

Magda Miedzińska (opinia z serwisu facebook)


Genialni fachowcy nowej daty. Wszystko wykonują idealnie, tak jak chce żona:) Meble perfekcyjnie spasowane i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół a efekt końcowy przerósł moje i żony oczekiwania. Państwo przygotowali nam kuchnie i jakiej nawet nie marzyliśmy. Świetny kontakt, wysoka kutra pracy. Bardzo polecam, i dzięki jeszcze raz za współpracę przy kuchni i czekam na kolejne meble do mieszkania:)

Jarosław Pawłowski (opinia z serwisu Google+)


Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Marcinem i Karolem. Profesjonalne wykonanie (pokój dziecka, kuchnia, wszystkie szafy/półki w mieszkaniu, garderoby - trochę tego było:)), uczciwe doradztwo, terminowość!!!, efektywna współpraca z podwykonawcami i projektantem bez angażowania mnie w szczegóły oraz, co nie małoważne, przyjemna i efektywna komunikacja. Polecam!

Julia Chayka (opinia z serwisu facebook)


Polecam firmę! Piękna kuchnia i szafy, solidne wykonanie, nie ma żadnych niedociągnięć. Montaż bardzo czysty, bez zniszczonych ścian i podłogi, a panowie po skończeniu zostawili porządek. Można było liczyć na pomoc przy projektowaniu. Nawet kolor frontów dobrali idealnie do koloru drzwi :) Gorąco polecam!

Paula Mie (opinia z serwisu facebook)


Jak przebiega współpraca z klientem?

Pierwsze spotkanie

Jeżeli brak jest jakichkolwiek projektów, umawiamy się na spotkanie wstępne, gdzie ustalany jest zakres prac, pobieramy konieczne wymiary oraz wybieramy materiały przeznaczone do produkcji mebli. W ciągu 4 dni roboczych od spotkania wysyłany jest kosztorys realizacji mebli.

Szczegóły dotyczące zlecenia

Po akceptacji wyceny, odbywa się kolejne spotkanie na którym pobierane są dokładne wymiary oraz kąty ścian. Na spotkaniu przedstawiony jest też projekt mebli.

Umowa

Po ustalenia szczegółów mebli oraz płatności podpisywana jest umowa na wykonanie mebli, która dokładnie określa zakres prac, termin montażu oraz sposób rozliczenia.

Montaż mebli

W dogodnym dla klienta dniu oraz godzinie przyjeżdżamy na montaż mebli. Podczas montażu korzystamy z profesjonalnych urządzeń, które zapewniają jak najbardziej czystą prace.

MkDesign
MkDesign